USB reklamní předměty

 

G01 G02 G03 G04
G01 G02 G03 G04
    USB hub
se 4 porty Gaia.
Hranatý USB
se 4 porty
a skládacím
vstupním portem.
HIPS plast. 
Svítilna na klíče
s USB nabíječkou Avior.
Dobíjecí světlo LED
s USB a otočným
spínačem
a dvojitým kovovým
kroužkem na klíče.
Včetně baterie.
ABS plast
s měkčeným povlakem.
122911 FARAO
USB ohřívací podložka
na hrnečky
a USB hub
se čtyřmi porty.
145280 CINATY
USB redukce
do auta
s červeným světlem
indikátoru dobíjení.
Dodává se
ve stříbrné krabičce.
černá, bílá, modrá,
zelená, růžová, žlutá

černá, modrá, zelená,
bílá, červená, oranžová
modrá, bílá,
růžová, zelená
bílá, černá, modrá,
červená, zelená
4,10 x 1 x 5,20 cm
5,5 x 2,3 cm
12 x 12 x 1,7 cm  Ø 2,4 x 5,5 cmobjednatpoptat

Nadělte svým obchodním partnerům USB reklamní předměty, které se svým osobním počítačem či cestovním notebookem budou používat každý den, klidně i několikrát denně. Má to obrovskou výhodu – váš partner bude při každém použití vašeho USB reklamního předmětu, třeba flash disku, mít na očích logo vaší firmy které na USB reklamní předmět necháte natisknout.

Míváte snad někdy na cestách za svými obchodními partnery hlad, nebo si chcete ohřát kávu? Nesmutněte! Dnes již existují i ohřívače, nebo minimikrovlnky či ledničky napájené pomocí vašeho počítače přes USB kabel. A když si uvědomíme, že tyto problémy mohou trápit i vaše obchodní partnery, je velice jednoduché z těchto USB gadgets udělat vaše firemní dárky!

Nejpoužívanějšími USB reklamními předměty jsou USB flash disky. Mezi velice oblíbené flash disky patří disky s otočným kovovým pouzdrem. Díky němu se totiž potisková plocha prakticky zvětšuje na dvojnásobek a tak můžete k logu své společnosti připojit firemní slogan či internetovou adresu a e-mail, přes který by vás mohl váš obchodní partner kontaktovat a navázat tak novou či další spolupráci.

Proč USB reklamní předměty?

Jakýkoliv marketingový poradce vám řekne, že nejlepší reklamní předmět je ten, který budou cílové osoby používat rády a co nejčastěji. Ano, mohou to být propisky, ale ty má dnes už opravdu kdekdo. USB reklamní předměty bude používat každý kdo má počítač či notebook. A to rád, každý den při práci.