USB gadgets

Je vaše firma nějak zajímavá a ojedinělá? Zabýváte se obchodem či službami v neobvyklých odvětvích? Vyberte si z nepřeberného množství USB gadgets, nebo-li doplňků, kterým k funkci stačí připojení k vašemu počítači přes USB kabel.

usb-gadgets.jpgNa trhu se dají sehnat reklamní USB flash disky v nejrůznějších tvarech a provedeních. Velkým hitem jsou také ohřívače nápojů napájené z USB přes váš počítač – takový malý vařič se v kanceláři vašich obchodních partnerů  či zaměstnanců bude hodit a oni při každém jeho použití budou mít na očích kontakt na vaší firmu. USB gadgets nabízejí ale mnohé další předměty, třeba hodiny – jak digitální tak ručičkové, mnohdy i s budíky. USB teploměry jsou také velice používané a mezi zákazníky ceněné.

Pokud jste firma s hudebními nástroji či jiným hudebním příslušenstvím, vaše obchodní partnery jistě potěší USB gadgets v podobě přehrávače magnetofonových pásků, na kterém si budou moci pustit své staré oblíbené kazety. Unavené pracovníky v nevětraných kancelářích (a že jich u nás je) určitě velice potěší větráky, které jsou opět, jak jinak, napájeny přes USB. Samozřejmostí jsou dnes již zaběhnuté repráčky, které jsou napájeny opět přes USB kabel.

Své obchodní zástupce, kteří cestují v terénu za vašimi zákazníky, můžete vybavit USB gadgets, které jim usnadní svou práci a navíc pomocí vašeho loga budou stále upozorňovat na vaší firmu. Mezi takové USB gadgets patří lampičky, žárovky či srandovní PC myši na USB, které třeba i svým tvarem budou napodobovat vašeho maskota.

Velkým hitem je solární nabíječka, kterou stačí nasměrovat na sluneční paprsky a již přes USB nabíjí vaši elektroniku.

Proč USB gadgets?

Své obchodní partnery můžete takticky potěšit tím, že potěšíte jejich děti! Taková šťastná dcera, která poděkuje svému otci za dárek, který neplatil a dostal od vás, je výhodným spojencem! Nadělte jim USB gadgets, které budou každičký den používat ve spojení se svými PC!