Potisk a laser

Je výhodné a praktické své reklamní předměty potisknout. Bez tohoto kroku by předmět jen ztěžka plnil roli reklamního předmětu. Značení slouží hlavně k tomu, aby uživatel dárku měl vaši firmu stále na očích a díky potisku se logo vaší společnosti může dostat i k dalším lidem.

usb-potisk-laser.jpg

Grafické podklady pro potisk a laser

Chcete-li u nás objednávat reklamní USB flash disky s potiskem nebo laserem, podívejte se prosím na podrobnosti o správných grafických podkladech. Zasláním podkladů ve správném formátu minimalizujete čas nutný na jejich úpravu a zpracování korektury potisku, a tím také cenu, která vám bude za tyto práce účtována. Potřebujete-li s jejich přípravou poradit, neváhejte nás kontaktovat.

Potisk

Zákazník by si zprvu měl rozmyslet, co chce na svůj předmět natisknout a také kam. Samozřejmě zákazník může mít jen velice strohou představu o výsledné podobě objednávaného potisku. Naši pracovníci mu rádi a ochotně pomohou. Berte na vědomí, že ne každá plocha je vhodná pro tisk reklamních prvků. Potisk se nejčastěji provádí na největší plochy předmětu, menší plochy se posléze zaplňují doprovodnou grafikou. Doprovodnou grafiku je vhodné volit takovou, aby se v ní neztratily důležité informace jako je například logo vaší firmy, kontaktní informace a podobná klíčová sdělení. Zároveň je vhodné tuto grafiku volit tak, aby člověka, který se na ní dívá, opticky směřovala k informacím o vaší firmě.

K potisku je vhodné zvolit následující informace: Reklamní logo vaší firmy či společnosti, adresu vašich internetových stránek a e-mail a pokud bude na předmětu stále místo, k potisku můžete přidat reklamní slogany, telefonní čísla či adresu vaší firmy a mnoho dalších užitečných informací.

Laser / gravírování

Laserové gravírování a gravírování vůbec je dnes již velkým hitem. Nestačí vám potisk, který by se postupem času mohl s předmětu setřít? Gravírování je vlastně technika, při níž se ryje do reklamního předmětu, při čemž vznikají loga, nápisy a grafika, které prezentují vaší firmu. Tato technika se používá na luxusní dárkové či reklamní předměty, které slouží spíše k dekoraci, ale i k užívání.

Gravírování má obrovskou výhodu v tom, že se již nikdy z předmětu neztratí. Gravírovat se dají kovy, dřevo, ale i plasty. Nabídněte svým zákazníkům krásný předmět s logem jejich oblíbené firmy.

Zakázková výroba USB flash disků

Nabízíme zakázkovou výrobu reklamních USB flash disků přesně podle vašich představ. Navrhněte si tvar, barvy, označení i kapacitu – my vám „flashky“ dodáme. U termínu dodání je nutné počítat s přibližně dvěma měsíci od zadání výroby, protože ve většině případů je nutné vyrobit a odouhlasit vzorový kus před výrobou celé série.